GAMUZ o wielu lat współpracuje ze światowym producentem w branży muzycznej firmą Kolberg Percussion GmbH.

 

Możemy służyć Państwu fachową pomocą w doborze profesjonalnych instrumentów perkusyjnych, wyposażenia orkiestr oraz wszystkiego, czego potrzebują muzycy do transportu swoich instrumentów.

Pomocy w doborze i rzetelnej informacji na temat oferowanych produktów udzielą Państwu nasi pracownicy doświadczeni w sprzedaży dla  orkiestr symfonicznych i operowych. Wielokrotnie dostarczaliśmy

sprzęt firmy Kolberg w ramach zamówień publicznych tak więc znamy od podszewki problemy i potrzeby grających na instrumentach perkusyjnych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę instrumentów perkusyjnych, od trójkąta do kotłów koncertowych, jak również elementy wyposażenia orkiestr takie jak kufry podróżne, pulpity i krzesła. Produkty Kolberg są stale unowocześniane i rozwijane we współpracy z klientami. Cechuje je najwyższa jakość i praktyczne rozwiązania. Najlepszą rekomendacją firmy Kolberg są najlepsze orkiestry z całego świata należące do grona jej klientów. Nasza firma wielokrotnie już dostarczała w ramach zamówień publicznych instrumenty perkusyjne oraz wyposażała orkiestry w najwyższej jakości krzesła orkiestrowe dla muzyków i pulpity dyrygenckie dla wielu polskich filharmonii , orkiestr symfonicznych i sal koncertowych.

Zapraszamy Państwa do odwiedzi strony firmy Kolberg w formie sklepu internetowego. Potrafimy zrealizować każde  Państwa zamówienie. Ceny dla produktów Kolberg będą ustalone indywidualnie po otrzymaniu od Państwa zapytania na nasz firmowy adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Wejście do sklepu  Kolberg Percussion GmbH

 

Ten film pozwoli uzyskać odpowiedź dlaczego w naszym salonie
mamy 
wspaniałą marimbę Yamaha YM-2400R...- Bo mamy nadzieję ,że takie
wydarzenie będzie kiedyś możliwe w naszym kraju.

 

 

AKCESORIA, BĘBNY, BONGOSY, CHIMESY, CONGA, DZWONKI, DZWONY, GONGI, INSTRUMENTARIUM K. ORFFA, KOTŁY SYMFONICZNE, KSYLOFONY, MARIMBY, NACIĄGI, PAŁKI, PERKUSJE AKUSTYCZNE, PRZESZKADZAJKI,  TALERZE ( CZYNELE )


Naciągi:
AQUARIAN, EVANS, REMO

Talerze
ALCHEMY, ISTANBUL, MEINL, ORION, PAISTE,  SABIAN,  UFIP, ZILDJIAN,

Instrumenty i akcesoria
BERGERAULT,  GOLDON, KOLBERG, KUBIK, LUDWIG - MUSSER, MEINL, PEARL, PREMIER, PRO-MARK, SCHLAGWERK PERCUSSION, SONOR, STUDIO-49, Yamaha, VATER, VIC FIRTH


Aktualnie na ekspozycji sklepowej posiadamy instrumenty firmy YAMAHA

YG250D dzwonki

YX-135 ksylofon

YM-2400R marimba

YV-2700 wibrafon

 

 

 

 


Nowość !

Semiprofesjonalny ksylofon i dzwonki firmy STUDIO 49 służą nie tylko do nauki gry, ale są również pełnowartościowymi instrumentami, które dzięki komorom rezonansowym umieszczonymi pod płytkami są wystarczająco głośne i mają wystarczająco pełne brzmienie, aby sprostać wymaganiom stawianym przed instrumentami koncertowymi.
Tak więc nadają się one idealnie do szkół muzycznych, mniejszych orkiestr i oczywiście jako jako instrumenty do ćwiczenia dla muzyków indywidualnych, a wszystko to w wyjątkowo przystępnej cenie!

 
 
 
 
 

 

FORTEPIANY CYFROWE, PIANINA  CYFROWE ( ELEKTRONICZNE )


CASIO ,  Gewa , KAWAI ,  KURZWEIL , Medeli, ROLAND , Yamaha


KURZWEIL

Pianina elektroniczne KURZWEIL już dostępne.


 

Yamaha

Miło nam poinformować , że firma nasza znalazła się w ekskluzywnej grupie partnerów firmy Yamaha o nazwie   CLAVINOVA ™ PREMIUM.

Oznacza to dla naszych klientów najwyższą jakość obsługi związaną z tą grupą instrumentów do której należą
instrumenty z całej serii Yamaha CLAVINOVA w tym:

CVP-609GP, CVP-609, CVP-605, CVP-601, CLP-565GP, CLP-585, CLP-575, CLP-545, CLP-535, CLP-525, Modus F02.
Posiadamy też na stanie instrumenty Yamaha z serii ARIUS :
YDP-162, YDP-142 ( niezwykle popularny instrument ) ,YDP-S51 , także stage piana P-35 i P-105.
Stage piana z wyższej serii CP-1, CP-4 i nowość CP-40.

Instrumenty tej grupy posiadamy na stanie sklepu i oferujemy dla niej wyjątkowy standard obsługi.
Każdy zakupiony u nas instrument w cenie zakupu ma uwzględniony:
transport do klienta, ustawienie i złożenie instrumentu oraz  utylizację materiału opakowania


Wszystkie modele pianin cyfrowych CLAVINOVA ™ firmy Yamaha są dostępne w naszym sklepie.


Roland


CASIO


Gewa

 


Medeli