GAMUZ o wielu lat współpracuje ze światowym producentem w branży muzycznej firmą Kolberg Percussion GmbH.

 

Możemy służyć Państwu fachową pomocą w doborze profesjonalnych instrumentów perkusyjnych, wyposażenia orkiestr oraz wszystkiego, czego potrzebują muzycy do transportu swoich instrumentów.

Pomocy w doborze i rzetelnej informacji na temat oferowanych produktów udzielą Państwu nasi pracownicy doświadczeni w sprzedaży dla  orkiestr symfonicznych i operowych. Wielokrotnie dostarczaliśmy

sprzęt firmy Kolberg w ramach zamówień publicznych tak więc znamy od podszewki problemy i potrzeby grających na instrumentach perkusyjnych.

Oferujemy Państwu szeroką gamę instrumentów perkusyjnych, od trójkąta do kotłów koncertowych, jak również elementy wyposażenia orkiestr takie jak kufry podróżne, pulpity i krzesła. Produkty Kolberg są stale unowocześniane i rozwijane we współpracy z klientami. Cechuje je najwyższa jakość i praktyczne rozwiązania. Najlepszą rekomendacją firmy Kolberg są najlepsze orkiestry z całego świata należące do grona jej klientów. Nasza firma wielokrotnie już dostarczała w ramach zamówień publicznych instrumenty perkusyjne oraz wyposażała orkiestry w najwyższej jakości krzesła orkiestrowe dla muzyków i pulpity dyrygenckie dla wielu polskich filharmonii , orkiestr symfonicznych i sal koncertowych.

Zapraszamy Państwa do odwiedzi strony firmy Kolberg w formie sklepu internetowego. Potrafimy zrealizować każde  Państwa zamówienie. Ceny dla produktów Kolberg będą ustalone indywidualnie po otrzymaniu od Państwa zapytania na nasz firmowy adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Wejście do sklepu  Kolberg Percussion GmbH